Odkryto sekretny pokój w Cyberpunk 2077

Z niecodziennymi gospodarzami.

  • W jednym z zamkniętych pomieszczeń w Cyberpunk 2077 przebywają roboty grające w karty
  • Nie wiadomo, czy sekret jest wynikiem żartu, czy pozostałością wykasowanego zadania

Jeden z fanów Cyberpunk 2077 w trakcie rozgrywki natrafił na pomieszczenie z dwoma robotami.

Internauta DeconTheGame na forum Reddit opublikował wideo, w którym pokazuje, jak wszedł do pokoju 1242 w motelu, zlokalizowanym w dzielnicy Watson. Gracz zastosował błąd z autem - podjechał wozem pod ścianę, wysiadł drzwiami od pasażera, wsiadł z powrotem do wozu, a następnie wyszedł od strony kierowcy, co przeniosło postać do obszaru.

Do wewnątrz można się też dostać przy odpowiednim poziomie siły. Okazuje się, że w środku przebywają dwa roboty strażnicze, które siedzą przy stole, palą papierosy i grają w karty. Twórcy przygotowali animacje dla maszyn, ponieważ obie się poruszają. Ponadto jedna z nich wypowiada kwestię: „Dla własnego bezpieczeństwa, proszę zachować ciszę”.

Anyone found the card playing robots in motel room 1242 ? used car to glitch in. wasn't expecting this. from r/cyberpunkgame

Z przeprowadzonego przez V skanu wynika, że gra opisuje elektronicznych jegomości jako cywili - Trentona Reio i Johnny'ego Woodsa. Uwagę zwraca fakt, że pokój zawiera elementy znane z innych pomieszczeń, w tym łóżko i szafki.

Niektórzy użytkownicy forum Reddit przekonują, że już wcześniej natknęli się na obszar z robotami, ale z z innych wpisów wynika, że wielu graczy po raz pierwszy dowiedziało się o istnieniu wspomnianego lokum.

Nie jest na razie jasne, czy pokój to forma żartu deweloperów z CD Projektu (na przykład zabawne nawiązanie do jednego z odcinków serialu „Futurama” z podobną sceną), czy też pozostałość po ostatecznie usuniętym zadaniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami