Mrozy i śnieżyce opóźniły aktualizacje do Fallout 76

Pogoda wpłynęła na prace nad grą.

  • Twórcy Fallout 76 przesunęli publikację aktualizacji do Fallout 76
  • Powodem jest pogoda, która utrudnia twórcom funkcjonowanie
  • W Teksasie, gdzie mieszkają deweloperzy, mróz pozbawił wielu ludzi prądu

Przedstawiciel Bethesdy ujawnił, że z powodu trudnych warunków pogodowych, firma zmuszona jest opóźnić kolejne aktualizacje do Fallout 76.

Większość twórców gry znajduje się w amerykańskim Teksasie. Od kilku dni stan zmaga się z największymi od kilkudziesięciu lat śnieżycami i mrozami - temperatury sięgają minus 41 stopni Celsjusza. W efekcie przestała działać około połowa wiatraków, które są jednym z głównych źródeł energii, a prądu pozbawionych jest 4 miliony mieszkańców regionu.

Główny projektant Fallout 76 - Jeff Gardiner - przyznał na Twitterze, że problemy atmosferyczne negatywnie wpłyną na prace nad aktualizacjami produkcji i nie wiadomo, kiedy się pojawią. Zapewnił jednak, że wszystkie najbliższe wydarzenia w tytule odbędą się zgodnie z planem.

„Przez pogodę w Austin w Teksasie (gdzie w większości powstaje i jest rozwijana nasza gra), życie dużej części deweloperów wywróciło się do góry nogami, zmagają się z utratą prądu, pękającymi rurami i najzimniejszą zimą w historii miasta, które nie jest dostosowane do takich warunków” - tłumaczy.

Skutkiem jest przesunięcie aktualizacji, które najpierw miały pojawić się na publicznym serwerze testowym. Opóźni się też publikacja kolejnych wpisów z cyklu Inside the Vault, który prezentuje nowości zmierzające do Fallout 76.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami