Little Nightmares 2 - czapki i widmowe szczątki: Szpital

Sekrety i znajdźki w trzecim rozdziale gry.

Poniżej znajdują się opisy miejsc, w których znajdziesz sekrety do odnalezienia rozdziale 3 o nazwie Szpital. W sumie do znalezienia jest 6 sekretów:

  • 2 czapki
  • 4 widmowe szczątki

Widmowe szczątki #1

Po znalezieniu latarki przejdziesz przez drzwi i trafisz na korytarz. Skieruj się w górę ekranu, a dotrzesz do wózka, przy którym znajdziesz sekret (strzałka na obrazku poniżej).

s014

Czapka #1

W pomieszczeniu z pluszakami - czapkę znajdziesz na górze regału z prawej (strzałka na obrazku poniżej).

s015

Widmowe szczątki #2

Po zdobyciu klucza z pluszaka otworzysz przy jego pomocy drzwi z prawej na piętrze. W nowym pomieszczeniu skieruj się w prawo, a na skrzyżowaniu w górę, dzięki czemu odkryjesz następny sekret (strzałka na obrazku poniżej).

s016

Widmowe szczątki #3

Po wyjściu z toalety na korytarz skieruj się w górę. Przejdź przez dziurę z prawej strony krat, a potem wejdź do pomieszczenia z lewej (strzałka na obrazku poniżej), dzięki czemu dotrzesz do sekretu.

s017

Widmowe szczątki #4

Po przejściu przez szyb i trafieniu do pomieszcenia z prysznicami (i zagadką z wózkiem do przesunięcia). Zaświeć dźwignią światło i udaj się w górę ekranu - w narożniku z lewej znajdziesz pudło (strzałka na obrazku poniżej) - przeciągnij je, a odblokujesz przejście prowadzące do sekretu.

s018

Czapka #2

W drugiej części kostnicy (do której bohatera przepchnie Six) - otwórz drzwiczki na lewo od stołu (strzałka na obrazku poniżej), a znajdziesz sekret.

s019

W ten sposób zdobędziesz wszystkie sekrety i znajdźki dostępne w trzecim rozdziale gry.

Zobacz: Little Nightmares 2 - wszystkie sekrety i znajdźki

Spis treści: Little Nightmares 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami