BlizzCon 2021 - jak oglądać, kiedy start, harmonogram

Jakie gry zobaczymy.

Blizzard powraca ze swoim corocznym świętem i wydarzeniem dla fanów. BlizzCon 2021 - a właściwie BlizzConline - odbędzie się jednak w formie cyfrowej, ze względu na pandemię.

Dobra wiadomość jest taka, że trzydniowy event jest darmowy dla wszystkich zainteresowanych. Nie trzeba kupować żadnych biletów czy przepustek, a zwyczajnie odwiedzić oficjalną stronę Blizzarda.

Poniżej znajdują się najważniejsze informacje o BlizzConie 2021, w tym data i czas startu, harmonogram oraz zapowiedziane gry, które zagoszczą na pokazach.

Kiedy BlizzCon 2021, plan pokazów

BlizzConline rozpoczyna się późnym wieczorem 19 lutego i potrwa do godzin nocnych 21 lutego - przy czym w trakcie przewidywana jest długa przerwa. Szczegóły znajdują się poniżej:

  • 19 lutego, piątek: 23:00-00:10 następnego dnia - ceremonia otwarcia
  • 20 lutego, sobota: 00:00-02:40 - panele tematyczne; 21:00-22:00 - panele tematyczne; 22:05-23:05 - pokaz dzieł społeczności; 23:05-01:25 następnego dnia - panele tematyczne
  • 21 lutego, niedziela: 00:00-01:25 - panele tematyczne

Panele dotyczą różnych gier - między innymi World of Warcraft, Diablo, Overwatch 2, Hearthstone, StarCraft i innych. Pokazy będą prezentowane na specjalnych kanałach tematycznych, równocześnie - warto więc znaleźć najbardziej interesujący.

Blizzard potwierdza jednak, że po zakończeniu BlizzConu wszystkie panele będzie można odtworzyć raz jeszcze.

Pełny harmonogram wydarzenia - w wygodnej i przejrzystej formie - znajduje się na oficjalnej stronie Blizzarda:

Gdzie oglądać, jakich gier się spodziewać

BlizzCon 2021 będzie transmitowany na oficjalnej stronie Blizzarda. Jak już wspomnieliśmy, event dostępny jest dla każdego, nie trzeba kupować dostępu.

Po rozpoczęciu BlizzConline, na stronie pojawi się podział na wspomniane wcześniej kanały tematyczne. Oto one:

  • Blizzard - kanał ogólny, na którym pojawią się panele z innych kanałów, wyselekcjonowane przez Blizzarda
  • World of Warcraft
  • Hearthstone
  • Diablo
  • Overwatch
  • Strategia - kanał ogólny strategicznych gier Blizzarda

Ceremonia otwarcia oraz prezentacja dzieł społeczności będą transmitowane na każdym z kanałów. Poza tymi pokazami, widzowie mogą dowolnie przemieszczać się między kanałami, oglądając najlepiej dopasowane do zainteresowań panele. Można też pozostać na kanale głównym, zatytułowanym po prostu Blizzard.

Jeśli chodzi o zaprezentowane gry, to z pewnością zobaczymy Overwatch 2. Do premiery jeszcze daleko, ale Blizzard pokaże kulisy produkcji na specjalnym panelu.

Jednym z najbardziej interesujących paneli wydaje się też „Diablo - Przyszłość”. Najprawdopodobniej zobaczymy tu zarówno mobilne Diablo Immortal, jak i Diablo 4. Jest też dwuczęściowy pokaz zatytułowany „Diablo 4 - artyści przy pracy”.

Fani World of Warcraft poznają plany na rozwój gry, być może pojawią się też mobilne produkcje osadzone w uniwersum Warcrafta.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami