Assassin's Creed Valhalla - Pod skórą: czy Trygve ma się poświęcić, szukanie Viliego

Kopalnie.

Po misji Ostatnie szlify udaj się do Sunnivy, która stoi przy kopcu pogrzebowym jarla. Podczas rozmowy z towarzyszką usłyszysz kłótnię.

Okaże się, że Trygve chce spłonąć na stosie razem z ciałem jarla. Eivor wtrąci się i może podjąć decyzję - radzimy wybrać opcję Snotinghamescire nie stać na kolejną stratę (1). Ten wybór nie ma wpływu na to, kto zostanie nowym jarlem, ale jeśli Trygve się poświęci, to nie będziesz miał potem wyboru.

pod1

Po scence obudzisz się. Sunniva powie, że Vili sam rzucił się w pościg za Piktami. Odprowadzi cię pod wejście do kopalni (2). Wejdź do środka, a zaraz zobaczysz przyjaciela - pomóż mu po prostu pokonać wrogów.

pod2

Po walce idź za Villim w stronę drugiego wyjścia z kopalni. Po drodze musicie co jakiś czas pokonać kolejne grupy przeciwników, ale to żadne poważne starcia.

Kiedy uciekniecie z kopalni, dotrzesz za kompanem do małego obozowiska z ogniskiem. Tam porozmawiacie i odpoczniecie. Podczas rozmowy masz parę opcji dialogowych, ale żadna nie ma wpływu na późniejszy wybór jarla.

pod3

Po scence i rozmowie misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Pożegnanie i scheda: kogo wybrać, Vili czy Trygve

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Ostatnie szlify: kopiec kamieni i symbol na tarczy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami