Assassin's Creed Valhalla - Ostatnie szlify: kopiec kamieni i symbol na tarczy

Jak ułożyć kamienie, jaki symbol wybrać.

Po misji Pijani łupieżcy pora na równie krótkie zadanie. Udaj się do oznaczonego na mapie miejsca, a porozmawiasz tam z Villim, który szykuje pożegnalny prezent na pogrzeb ojca.

Eivor ma natomiast udać się do pobliskiej jaskini, by znaleźć pustelnika, który tam zamieszkał. Może on wygrawerować piękny wzór na tarczy, którą Klan Kruka przekaże ku czci zmarłego.

Jedź w stronę celu, a jaskinię (1) zobaczysz stosunkowo szybko. Musisz po prostu wejść do środka i przejść nią do samego końca - droga jest liniowa.

szlif1

Spotkasz siedzącego na ziemi wygnańca. Porozmawiaj z nim i poproś o pomoc. Na początku każe ci ułożyć kamienie (2). Leżą obok, więc użyj ich, by przybliżyć na nie widok.

Musisz ułożyć je na sobie tak, by nie spadły. To bardzo proste, bo wystarczy ułożyć je według wielkości - od największego najniżej.

szlif2

Gdy ci się uda, porozmawiaj z wygnańcem ponownie. W trakcie rozmowy zada ci parę pytań, ale wybory nie mają tutaj znaczenia. Podobnie jak wybór grawerunku na tarczy - wybierz jedną z propozycji wedle uznania. Każda jest dobra.

szlif3

Po scence z grawerowaniem tarczy, misja zakończy się. Wracaj do Hemthorpe.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Pod skórą: czy Trygve ma się poświęcić, szukanie Viliego

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Pijani łupieżcy: gdzie są żałobnicy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami