Zombie w CoD Warzone? Gracze odnajdują kolejne wskazówki

Powtórka z Blackout?

  • W Warzone mogą pojawić się zombie
  • Twórcy umieścili w grze różne poszlaki

Do Call of Duty Warzone mogą trafić zombie. Jeden z graczy trafił na maszynę jasno sugerującą wprowadzenie do gry żywych trupów i opublikował screenshot znaleziska na Twitterze.

Na obrazku widać urządzenie znane z trybu Zombie z Cold War i kilku innych odsłon cyklu od Activision. Służy do aktywowania specjalnych wyzwań.

cod_warzone_zombie_1
Wspomnienie o zombie pojawia się w formie tekstowej

Co więcej, gracze donoszą też o dziwnych zakłóceniach w Warzone. Na ekranie pojawiają się szumy, a użytkownicy słyszą rosyjskie głosy mężczyzn rozmawiających o statku Vodyanoy.

Społeczność podejrzewa, że na tym właśnie statku - który ma płynąć do portu w Werdańsku, czyli terenie głównego trybu rywalizacji w Warzone - znajduje się broń biologiczna, która sprowadzi na mapę zombie.

Playing warzone went in the office next to headquarters 2nd floor and this weird pop up plays and Russian voices start playing.WHAT IS THIS! from r/Warzone

Zombie pojawiły się już w battle royale Blackout, które było częścią Call of Duty: Black Ops 4. Zmagania z nieumarłymi można było toczyć tylko w jednym, zamkniętym obszarze.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami