Valheim - większy ekwipunek i udźwig

Jak zwiększyć pojemność.

Jeżeli nie wystarcza ci miejsca w ekwipunku w Valheim lub często jesteś przeciążony, na tej stronie powiemy czy, co możesz z tym zrobić.

Niestety musimy rozpocząć od przykrej wiadomości - w Valheim nie ma możliwości zwiększenia pojemności ekwipunku. Określona z góry liczba slotów w torbie nie może więc zostać zmieniona.

Istnieje natomiast metoda na zwiększenie maksymalnego udźwigu, który domyślnie wynosi 300 jednostek. Pozwoli ci to nosić np. więcej drewna czy kamieni, co w pewnym sensie jest powiększeniem ekwipunku.

valheim_udzwig_1

Aby zwiększyć udźwig, musisz znaleźć kupca Haldora i nabyć u niego przedmiot o nazwie Megingjord. Kosztuje on 950 monet i zwiększa udźwig z 300 do 450.

Megingjorda musisz wyposażyć, tak jak robisz to z innymi rodzajami stroju. Efekt zwiększonego udźwigu utrzymuje się, póki nosisz pas.

Więcej porad:

Spis treści: Valheim - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami