Nieoficjalnie: powstaje Resident Evil Revelations 3

Premiera w ciągu najbliższego roku.

  • Według nieoficjalnych informacji, trwają prace nad Resident Evil Revelations 3
  • Gra ukaże się podobno w ciągu roku od premiery Village na czasową wyłączność Switcha
  • Produkcja otrzyma ponoć tytuł Outrages

Capcom pracuje nad Resident Evil Revelations 3, czyli kolejną odsłoną jednej z odnóg serii survival horrorów - wynika z nieoficjalnych doniesień. Projekt powstaje podobno w ramach obchodów 25. urodzin cyklu.

Informacje przekazał internauta Dusk Golem, który uchodzi za jedną z osób najlepiej zaznajomionych z planami japońskiego wydawcy. Co prawda, zwraca uwagę, że to nie on dotarł do wieści, ale postanowił podzielić się szczegółami, sugerując, że są zweryfikowane.

Resident Evil Revelations 3 miałoby zadebiutować na przełomie bieżącego i następnego roku. Według doniesień, produkcja ukaże „w ciągu roku od premiery Village”, czyli odsłony cyklu, która pojawi się w maju.

Dusk Golem twierdzi, że gra będzie pozycją na czasową wyłączność Switcha, co wydaje się możliwe, jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że pierwsza część omawianej odnogi serii ukazała się tylko na 3DS. Niewykluczone, że w późniejszym terminie projekt zawita na inne platformy.

Informator określa produkcję mianem Revelations 3, ale zaznacza, że nie jest to aktualny tytuł. Deweloperzy mieli do pewnego momentu rzeczywiście używać wspomnianej nazwy, ale obecne plany zakładają podobno, że gra zadebiutuje jako Resident Evil Outrages.

Zmiana podyktowana jest rzekomo faktem, że budżet projektu jest znacznie większy niż dwóch poprzednich odsłon podserii, a horror powstaje od około czterech lat, czyli dłużej niż wcześniejsze części. Nadmienić należy, że Capcom nie skomentował jeszcze doniesień.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami