Kolekcja remasterów dwóch części Overcooked trafi też na PC, PS4, Xbox One i Switch

Z ulepszeniami graficznymi.

  • Pakiet odświeżonych wersji Overcooked trafi na PC i konsole poprzedniej generacji
  • Remastery zaoferują większość ulepszeń z PS5 i Xbox Series X/S

Team17 poinformowało, że dostępna do tej pory na PS5 i Xbox Series X/S kolekcja Overcooked! All You Can Eat pojawi się także na PC, PS4, Xbox One i Switch. Pakiet pojawi się na wymienionych platformach 23 marca.

Zestaw składa się z odświeżonych wersji dwóch odsłon cyklu gier logicznych, w których celem jest przygotowywanie potraw. Uczestnicy zabawy muszą sporządzić danie według określonego przepisu, a na przeszkodzie stoi między innymi czas.

Podobnie jak na nowych konsolach, remastery na PC, PS4 i Xbox One zaoferują możliwość rozgrywki w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Posiadacze Switcha mogą liczyć na niższą płynność - na poziomie 30 FPS.

Tak jak na PS5 i Xbox Series X/S, na wspomnianych urządzeniach pojawią się funkcje ułatwiające zabawę, w tym tryb wspomagający. Opcja wydłuży czas rundy i okres, w którym należy przygotować posiłek, a także pozwoli ominąć trudniejsze plansze. Do tego wariant wyświetlania tekstu dla daltonistów.

W planach również nowe etapy, postacie kucharzy, elementy kosmetyczne i osiągnięcia. Ponadto w jednej z popremierowych aktualizacji autorzy zaimplementują możliwość zabawy między właścicielami różnych platform.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami