Duża aktualizacja Assassin's Creed Valhalla - nowy tryb i liczne poprawki

Oraz inne dodatki.

  • Przygotowano nową aktualizację Assassin's Creed Valhalla
  • Twórcy dodadzą kolejny tryb rozgrywki
  • W planach też dodatkowe umiejętności i szereg poprawek

Dzisiaj Assasin's Creed Valhalla otrzyma aktualizację 1.1.2, która wprowadzi do gry szereg nowości i zmian. Pojawi się o godzinie 13:00 czasu polskiego, zaś do pobrania będzie - w zależności od platformy sprzętowej - od 10,23 GB do 19,53 GB.

Najważniejszym elementem patcha jest następny tryb rozgrywki. Szczegóły na temat rzecznych najazdów wciąż nie są znane - wiadomo jedynie, że zabawa skupi się na podbijaniu terenów. W atakach gracze skorzystają z pomocy jomswikingów, których zrekrutują w nowej chacie do postawienia w wikińskiej osadzie.

Wspomniany wariant zaprojektowano z myślą o „wielokrotnym przechodzeniu”, a zmagania rozegrają się na trzech dodatkowych mapach. W każdej lokacji pojawią się mapy, wyposażenie, srebro, runy i księgi do zebrania. Do tego wiele nagród.

assassins_creed_valhalla_rzeczne_najazdy
Rzeczne najazdy to nowy tryb w Assassin's Creed Valhalla

Aktualizacja implementuje również trzy nowe zdolności - pułapkę berserkera (rozsiewa halucynogenny pył, gdy obok przejdzie wróg), okrzyk bojowy (dodaje sił i przerywa atak przeciwników, którzy się cofają) i cios barkiem (odrzuca nieprzyjaciół i niszczy obiekty).

Wdrożono także sześć kolejnych umiejętności. Eivor może automatycznie podnosić ciała po skrytobójstwie, podczas biegu wjeżdżać wślizgiem w oponentów, przyspieszać ruch łodzi poprzez zużywanie wytrzymałości, rozpoczynać walkę w zwarciu z pełnym segmentem adrenaliny i podnosić tarcze na łodzi. Postać ma też większą szansę na zabranie strzał łucznikom.

Ponadto pełna lista zmian i nowości patcha obejmuje liczne poprawki. Usunięto błędy związane z grafiką, animacją i dźwiękiem oraz wyeliminowano usterki z zadaniami, aktywnościami, rozgrywką, sztuczną inteligencją i interfejsem. Udoskonalono również optymalizację.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami