Assassin's Creed Valhalla - Ostatnie chwile beztroski: pożar i Vili

Ratowanie ludzi z płomieni, szukanie Villiego.

Po misji Starzy przyjaciele porozmawiaj z Villim pod wieżą. Musisz za nim jechać. Przejażdżka trwa całkiem długo, a w końcu cel się aktualizuje - musicie pędzić do Stoneburgh po zauważeniu dymu unoszącego się znad osady.

Gdy się zbliżycie, zacznie się krótka rozmowa z Tregve. Mężczyzna poprosi, żebyś pomógł ratować ludzi z płonących budynków. Wejdź do wioski i używaj zmysłu Odyna, by podświetlać miejsca wymagające uwagi.

Większość poszkodowanych łatwo znaleźć, a jeśli gdzieś nie da się dostać, po prostu rozbijaj drzwi bronią. Ostatnia para jest w okrągłej budowli w centrum - wdrap się po murze wyżej, by wskoczyć do środka i odblokować drzwi (1).

ost1

Gdy uwolnisz parę z budynku, zawoła cię Vili. Idź do niego i pomóż mu odblokować wejście do chaty. Podnieś kobietę z podłogi i razem z Villim wynieście rannych za bramę miasta.

Po scence i rozmowie ruszaj w góry, w kierunku wodospadu. Villiego znajdziesz nad wodospadem, w jaskini (2). Musisz się tam dostać, najlepiej od prawej strony, przez góry.

ost2

Gdy porozmawiasz z Villim, będziesz mieć kilka opcji dialogowych do wyboru - nie mają jednak one znaczenia. Dopiero w późniejszej misji zdecydujesz, kto będzie nowym jarlem.

Po rozmowie jedź do Hemthorpe znajdującego się kilkaset metrów dalej. Musicie udać się do sali biesiadnej (3). Z tyłu pomieszczenia leży na łożu śmierci jarl Hemming.

ost3

Po scence przy łożu śmierci minie trochę czasu. Następnie musisz udać się na stos pogrzebowy, który znajduje się na wzgórzu zwanym Azylem Odyna. Dotrzyj tam i porozmawiaj z Tryvgre (4).

ost4

Po tej rozmowie, do której dołączą się też inni, zadanie zakończy się. Otrzymasz dwie nowe misje.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Krew i bogowie: wyrocznia, Draugr Hemming

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Starzy przyjaciele: eskorta konwoju, wódz Piktów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami