Assassin's Creed Valhalla - Krew i bogowie: wyrocznia, Draugr Hemming

Walka z duchem jarla.

Po misji Ostatnie chwile beztroski pora na kolejne zadanie - jedno z dwóch nowych. Musisz udać się do chatki wyroczni (1) w mieście. Udaj się tam i wejdź do środka.

krew1

Porozmawiaj z wyrocznią, a potem idź z nią ścieżką pod górę. W końcu zatrzymacie się przy zagrodzie do składania ofiar z owiec, a wyrocznia powie, że musisz udać się na medytację.

Wejdź na szczyt Śpiącego Jotuna, po prostu wdrap się na górę. W miejscu oznaczonym ikoną użyj medytacji (2) z podręcznego menu.

krew2

Gdy to zrobisz, rozpocznie się scenka, w której Eivor porozmawia z duchem Hemminga. Potem zacznie się walka. Standardowo, najlepiej jest wykorzystać czułe punkty (3) przeciwnika, by znacznie go osłabić.

krew3

Mniej więcej w połowie starcia, boss teleportuje się na drugie wzgórze. Zobaczysz oznaczenia ataku dystansowego (4), które ostrzegają przed strzałami z elektrycznością. Wykonuj uniki, by nie dać się trafić i biegnij do przeciwnika. Musisz przeskoczyć na drugie wzgórze, ale nie jest to żadne wyzwanie. W drugiej fazie walki wróg zacznie używać dwóch włóczni - wtedy nie pozwól mu się zbliżać, bo może zadać wiele ciosów naraz.

krew4

Kiedy pokonasz Hemminga, porozmawiasz z nim, a misja się zakończy. Wracaj do miasta.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Pijani łupieżcy: gdzie są żałobnicy

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Ostatnie chwile beztroski: pożar i Vili

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami