Little Nightmares 2 - Rozdział 1: Pustkowie - przejście przez las

Początek przygody.

Pierwszy rozdział rozpoczynasz w lesie. Po tym, jak bohater wstanie, zacznij kierować się w prawą stronę ekranu. W pewnej chwili dotrzesz do małej przepaści. Weź rozbieg i wciśnij klawisz skoku, aby przeskoczyć na drugą stronę (1).

001

Kontynuuj w prawo, aż dotrzesz do kratki (2). Podejdź do niej, wciśnij i przytrzymaj klawisz akcji i pociągnij kratkę w lewo, dzięki czemu odblokujesz przejście. Aby się do niego dostać będziesz musiał wcisnąć i przytrzymać klawisz kucnięcia.

002

Idąc dalej dotrzesz do worka ze zwłokami. Przejdź pod nim i ruszaj przed siebie. Przejdź po konarze drzewa i zeskocz na drugą stronę. Uważaj, bo po chwili dotrzesz do pułapki (3). Aby ją ominąć należy przeskoczyć nad sznurkiem (4).

003

Idź dalej, aż dotrzesz do drewnianego pudła (5), które zepchnij na ziemię. Następnie stań z jego prawej strony, chwyć je i przeciągnij w prawo. Wskocz na nie i przeskocz na podwyższenie z prawej.

004

Ukucnij i przejdź przez niski tunel. Po chwili dotrzesz do ścieżki prowadzącej na dół. Wciśnij klawisz odpowiedzialny za bieg i zacznij kierować się w prawo, uciekając przed toczącym się drzewem (6).

005

Po chwili dotrzesz do miejsca z wysokim wzniesieniem. Aby się na nie dostać należy wejść do pustego konara (7), a następnie wziąć rozbieg i wskoczyć na sznur (8) - w tym celu trzeba nie tylko w niego trafić, ale również wcisnąć i przytrzymać klawisz akcji. Rozbujaj się i przeskocz na drugą stronę (9).

006

Po chwili dotrzesz do korby (10). Przytrzymaj ją i zacznij pchać w prawo, a potem do siebie i w górę. Po opuszczeniu obiektu (11) na linie szybko na niego wskocz i przeskocz na drugą stronę.

007

Po chwili dotrzesz do zniszczonego mostu. Podejdź do dołu ekranu (12) i po pudle zeskocz na dół przepaści. Znajdziesz tu sekret - widmowe szczątki #1.

008

Kiedy znajdziesz się na dole podejdź do desek z prawej (13), złap się ich i zacznij się wspinać.

009

Skieruj się w prawo. Po chwili dotrzesz do miejsca z butami (14). Podnieś jeden z nich i rzuć go w prawo (15). W ten sposób aktywujesz pułapkę, dzięki czemu będziesz mógł ją bezpiecznie ominąć.

010

Kieruj się w prawo. Po chwili dotrzesz do kolejnej pułapki - wnyków. Omijaj je i kontynuuj podróż w prawo. W następnej lokacji podnieś kij (16) i uderz nim w pułapkę (17) z prawej strony.

011

Po przejściu przez konar trafisz do lokacji z kolejnym sekretem - widmowymi szczątkami #2. Aby przejść dalej podnieś kij (18) i rzuć nim w liście (19) z prawej. Aktywujesz w ten sposób pułapki i będziesz mógł przejść dalej. Po chwili powtórz patent z rzutem w liście, ale tym razem szyszką. Na koniec przejdź po przewróconym drzewie i przeskocz na deski z prawej.

012

Kontynuuj w prawo, aż dotrzesz do budynku. Aby dostać się do środka należy przejść przez otwarte okno (20).

013

W tym momencie zakończysz pierwszy etap obecnego rozdziału.

Następnie: Little Nightmares 2 - Rozdział 1: Pustkowie - dom

Spis treści: Little Nightmares 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami