Little Nightmares 2 - Rozdział 1: Pustkowie - dom

Przechodzimy przez budynek.

Po przejściu przez las będziesz kontynuował przygodę w pierwszym rozdziale gry. Po wejściu do budynku znajdziesz się w kuchni. Zeskocz na dół i kieruj się w prawo i przejdź przez drzwi na korytarz. W nowej lokacji będziesz mógł odnaleźć kolejny sekret - czapkę #1. Aby kontynuować przejdź przez drzwi z prawej (1) i zejdź po schodach na dół.

014

Skieruj się do pomieszczenia z prawej i sięgnij po siekierę (2). Będziesz musiał się z nią nieco pomocować, ale w końcu bohater ją podniesie.

015

Udaj się w lewo i zacznij nią uderzać (klawisz skoku) w drewniane drzwi (3). Po ich częściowym zniszczeniu przejdź do lokacji z Six (4), która od tej pory będzie towarzyszyć bohaterowi i w miarę możliwości udzielać mu pomocy.

016

Wróć na korytarz, a następnie po schodach na górę. Zejdź na dół ekranu i skieruj się w prawo. Wejdź do jadalni, po czym wskocz na szafkę pod ścianę, a potem wyjdź przez okno (5).

017

W kolejnym pokoju podejdź do Six (6) i skorzystaj z jej pomocy, aby doskoczyć do dźwigni. Po jej pociągnięciu opuścisz schody prowadzące na strych - wejdź po nich na górę.

018

Kiedy się tam znajdziesz skieruj się w lewo i przepchnijcie razem pudło (7), dzięki czemu będziesz mógł przeskoczyć do dalszej części strychu.

019

Skieruj się w lewo i ponownie skorzystaj z pomocy Six, żeby dostać się za szafkę (8) z lewej. Przejdź do następnej lokacji, gdzie znajdziesz kobietę trzymającą korbkę. Podnieś ją i wróć do poprzedniego pomieszczenia. Osadź korbę w specjalnym miejscu (9) i poczekaj, aż Six nieco ją obróci. Wskocz wtedy na przedmiot (10) z prawej. Poczekaj, aż znajdziesz się na górze, po czym przeskocz na klucz (11).

020

Wróć z kluczem piętro niżej (aby wrócić do schodów będziesz musiał wyciągnąć dolną szufladę w szafce) i użyj go, żeby otworzyć zamek z prawej. Po wyjściu (sekret - widmowe szczątki #3) na zewnątrz kieruj się w prawo do kolejnego budynku. Na miejscu przepchnij skrzynię (12) i przejdź dalej przez okno (13).

021

W kolejnej lokacji natkniesz się na myśliwego, z którym związana jest ostatnia część bieżącego rozdziału.

Następnie: Little Nightmares 2 - Rozdział 1: Pustkowie - ucieczka przed myśliwym

Spis treści: Little Nightmares 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Little Nightmares 2 - Rozdział 1: Pustkowie - przejście przez las

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami