Little Nightmares 2 - czapki i widmowe szczątki: Pustkowie

Sekrety do znalezienia w pierwszym rozdziale.

Poniżej znajdują się opisy miejsc, w których znajdziesz sekrety do odnalezienia w rozdziale 1 o nazwie Pustkowie. W sumie do znalezienia jest 6 sekretów:

  • 2 czapki
  • 4 widmowe szczątki

Widmowe szczątki #1

Po dotarciu do zniszczonego mostu w lesie, zejdź na dół i skieruj się w prawo (strzałka na obrazku poniżej). Kieruj się cały czas w prawo, aż dotrzesz do pierwszych widmowych szczątków.

s001

Widmowe szczątki #2

Po przejściu przez konar dotrzesz do miejsca z kijem, który należy rzucić w kupę liści z prawej. Zanim to zrobisz skieruj się do przejścia z lewej (strzała na obrazku poniżej). Kontynuuj, aż dotrzesz do jaskini z kolejnymi widmowymi szczątkami.

s002

Czapka #1

Po wejściu do pierwszego domu przejdź przez kuchnię. Na korytarzu udaj się w dół ekranu i przejdź przez drzwi z lewej strony (strzałka na obrazku poniżej).

s003

Widmowe szczątki #3

Po przejściu przez pierwszy dom znajdziesz się na podwórzu. Na górze ekranu będzie wychodek (strzałka na obrazku poniżej), który otwórz z pomocą Six. W środku znajdziesz sekret.

s004

Czapka #2

W trakcie ucieczki przed myśliwym trafisz do lasu, na polanę z klatkami. Wejdź na jedną z nich, po czym przeskocz na tę z lewej (strzałka na obrazku poniżej). Zrzuć ją na ziemię i podnieś czapkę.

s005

Widmowe szczątki #4

Pod koniec rozdziału, po przepłynięciu przez wodę na drzwiach. Po dotarciu na plażę rusz w górę ekranu i skieruj się w stronę telewizora (strzałka na obrazku poniżej).

s006

To wszystkie sekrety i znajdźki, które można odnaleźć w trakcie rozgrywania pierwszego rozdziały gry.

Zobacz: Little Nightmares 2 - wszystkie sekrety i znajdźki

Spis treści: Little Nightmares 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami