Assassin's Creed Valhalla - Wyrywanie Pióra: wypytaj dzieci, wejście do kanałów

Jak znaleźć Pióro.

Po misji Odcinanie Stryczka musisz wrócić do Goodwina. Idź w stronę celu misji - znajdziesz szeryfa w kościele, gdzie będzie czekał wraz z Alfredem.

Gdy tylko wejdziesz do katedry, zacznie się scenka, po której musisz biec za dziewczynką (1).

piora1

Po chwili trafisz na chłopaka (2), którego nęka strażnik. Zabij strażnika i porozmawiaj z dzieckiem, które jednak nie pomoże ci zbytnio. Potem podejdź do pary dzieci klęczącej przy sianie (3).

piora2

Zacznie się scenka, po której masz odnaleźć dziewczynkę w porcie. Jest za budynkiem, nad samą wodą (4). Podejdź do niej i porozmawiaj z nią. Zjawią się wrogowie, których musisz pokonać.

piora3

Dowiesz się, że Pióro ukrywa się w kanałach. Idź z biegiem rzeki, a trafisz na wejście do kanałów. Podążaj korytarzami. Pokonasz paru wrogów i trafisz do większej sali, gdzie zacznie się scenka. Po niej nastąpi walka - na samym początku warto użyć zdolności przyciągania (5), by zrzucić Pióro z góry na ziemię i szybko ją dobić.

piora4

Jeśli chcesz, możesz pokonać resztę wrogów. Możesz też najpierw ich pokonać, a potem dobić Pióro - wedle uznania. Misja zakończy się po scence rozmowy z kobietą na progu śmierci.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Dobijanie Saksa: pogrzeb, świątynia Zakonu

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Odcinanie Stryczka: zabójstwo na targowisku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami