Uznany mod do Skyrima ponownie dostępny - po niemal pięciu latach przerwy

Modyfikacja Wyrmstooth.

  • Pięć lat po skasowaniu, mod Wymrstooth do Skyrima powrócił do sieci
  • Modyfikacja wprowadza szereg nowych treści

Wyrmstooth to jeden z najbardziej uznanych modów do Skyrima. Projekt nie był dostępny przez prawie pięć lat, ale właśnie ponownie trafił do sieci.

Modyfikację usunięto w maju 2016 roku na życzenie autora - użytkownika o pseudonimie Jonx0r. Pliki regularnie pojawiały się w alternatywnych źródłach, ale były szybko usuwane. Teraz twórca postanowił ponownie opublikować swoje dzieło.

Wyrmstooth pobrać można bezpłatnie za pośrednictwem portalu Nexus Mods, platformy Steam lub oficjalnego serwisu Bethesdy. Mod kompatybilny jest zarówno z podstawową wersją Skyrima, jak i remasterem o nazwie Special Edition.

Modyfikacja skalą przypomina duże rozszerzenie. Wprowadza zupełnie nowe lokacje, w tym dodatkowe podziemia, a także możliwość kupna porzuconego fortu z opcją zatrudnienia załogi twierdzy, by broniła posiadłości przed intruzami.

Akcję moda osadzono na tytułowym Wyrmstooth - wyspie, która położona jest na północ od miasta Solitude na Morzu Upiorów. Na potrzeby projektu twórca przygotował nawet dubbing.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami