The Medium doczeka się wydania pudełkowego

Wraz z Observer: System Redux.

  • The Medium i Oberver: System Redux jeszcze w tym roku otrzymają wersje pudełkowe
  • Fizyczne edycje wyda firma Koch Media

Przedstawiciele krakowskiego Bloober Team ogłosili, że The Medium i Observer: System Redux - dwie najnowsze gry studia - ukażą się w wersjach pudełkowych. Wydaniem zajmie się firma Koch Media.

Informację ujawniono w wystosowanym przez spółkę komunikacie, który cytuje między innymi serwis Money. Fizyczne edycje wymienionych produkcji powinny ukazać się jeszcze w tym roku, choć dokładnego terminu nie przedstawiono.

the_medium_dwa_swiaty
The Medium wyświetla obraz z dwóch światów jednocześnie

Bloober Team i Koch Media obiecują, że pudełkowe wersje gier pojawią się na całym świecie - za wyjątkiem Japonii - choć nie jest jasne, czy zawitają do Polski, aczkolwiek jest to wysoce prawdopodobne.

Pozycje dostępne są obecnie tylko w wydaniu cyfrowym. The Medium to wydany na PC i Xbox Series X/S horror, w którym gracze wcielają się w Mariannę - tytułowe medium, potrafiące przemieszczać się między rzeczywistym światem i wymiarem duchowym.

Observer: System Redux jest z kolei odświeżoną i rozbudowaną wersją cyberpunkowej produkcji z 2017 roku. Akcję osadzono w futurystycznym Krakowie, a głównym bohaterem jest Daniel Lazarski - detektyw, starający się odnaleźć zaginionego syna.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami