Ratchet & Clank: Rift Apart na PS5 - premiera w czerwcu

Powrót słynnych bohaterów.

  • Ratchet & Clank: Rift Apart ukaże się 11 czerwca na PS5
  • Składając zamówienie przedpremierowe, gracze otrzymają wcześniejszy dostęp do dwóch przedmiotów

Przedstawiciele Sony poinformowali, że Ratchet & Clank: Rift Apart zadebiutuje 11 czerwca. Gra ukaże się tylko na PS5.

Osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe, uzyskają wcześniejszy dostęp do dwóch przedmiotów: znanego z wydanej w 2003 roku odsłony Going Commando pancerza The Carbonax i pochodzącej z części z 2016 roku broni Pixelizer. Oba elementy gracze zdobędą też w trakcie standardowej rozgrywki, ale na późniejszym etapie.

W planach jest też cyfrowa edycja specjalna gry. Wydanie Digital Deluxe zaoferuje elektroniczny artbook i ścieżkę dźwiękową oraz bonusy do użycia podczas przygody - pięć dodatkowych zestawów zbroi, 20 sztuk Raritanium (surowca do ulepszania ekwipunku) i naklejki do trybu fotograficznego.

W nowej odsłonie cyklu gracze wraz z Ratchetem wyruszą w podróż po różnych wymiarach, w poszukiwaniu zaginionego Clanka. Tytuł wykorzysta możliwości dysku SSD konsoli, co przełoży się na błyskawiczne przemieszczanie pomiędzy światami, bez ekranów ładowania.

ratchet_and_clank_rift_apart_cyfrowa_edycja
Zawartość edycji Digital Deluxe

Twórcy z Insomniac Games podkreślają, że choć w grze pojawią się odniesienia do wcześniejszych części, powstająca produkcja przedstawi zamkniętą opowieść, z którą można rozpocząć przygodę z serią.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami