King's Bounty 2 zadebiutuje w sierpniu

Jest też nowy trailer.

  • King's Bounty 2 ukaże się 24 sierpnia
  • Grę opóźniono, by dopracować projekt

1C Entertainment ujawniło, że King's Bounty 2 - sequel wydanej blisko 13 lat temu gry w stylu Heroes of Might & Magic - zadebiutuje 24 sierpnia na PC, PS4, Xbox One i Switch. Zaprezentowano też nowy zwiastun projektu.

Na wszystkich platformach docelowych tytuł ukaże się w wersji z polskimi napisami. W planach także wersja pudełkowa, za której wydanie w Polsce odpowiada firma Cenega.

Według wcześniejszych planów, produkcja miała pojawić się na rynku w marcu, co oznacza, że premierę przesunięto. Deweloperzy tłumaczą, że powodem opóźnienia jest chęć dopracowania pozycji.

- Jesteśmy obecnie na etapie, w którym gra jest kompletna i grywalna, ale potrzebujemy więcej czasu na dokończenie playtestów, poprawek i dopieszczania. Przesunięcie premiery da nam cenne miesiące na fazę balansowania, tak bardzo potrzebną dla tak ważnego dla nas projektu - tłumaczy Denis Maltzev, producent King's Bounty 2.

Akcja rozgrywa się w Antarze, krainie łączącej fantasy z realizmem. Tytuł zaoferuje trójkę postaci z unikalnymi dla siebie wątkami fabularnymi. Historie bohaterów zmienimy, koncentrując się na jednej z kilku idei - sile, sztuce, porządku i anarchii.

Wzorem wcześniejszej odsłony, produkcja podzieli rozgrywkę na dwie fazy: eksplorację mapy i potyczki w turach. Duże zmiany twórcy wprowadzą w bitwach, w których wydarzenia zostaną ukazane z perspektywy trzeciej osoby.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami