Wielu fanów GTA Online zagrało w nowy dodatek w pojedynkę

Take-Two nie wierzy w śmierć tytułów single-player.

  • 50 procent graczy dodatku Cayo Perico Heist do GTA Online bawiło się w pojedynkę
  • Według Take-Two, to dowód, że gry single-player nie umarły

Na niedawnej konferencji z inwestorami szef Take-Two ujawnił, że aż połowa osób, które zapoznały się z wydanym niedawno dodatkiem Cayo Perico Heist do GTA Online, zdecydowało się na zabawę w pojedynkę.

Dyrektor generalny koncernu - Strauss Zelnick - podkreślił jednocześnie, że popularność nowego rozszerzenia wśród użytkowników, którzy preferują rozgrywkę solo, „nie jest przypadkowa”.

- Ekipa z Rockstar Games chciała stworzyć mocną zawartość single-player, opartą na fabule - mówi menedżer, cytowany przez PC GamesN. Dodaje, że Perico Heist przypomina, że autorzy GTA są w stanie przygotować zawartość do zabawy w pojedynkę i trybu sieciowego „na najwyższym poziomie wykonania”.

gta_online_solo
Cayo Perico Heist to pierwszy napad, który można rozegrać w pojedynkę

- Kilka lat temu przekonywano, nie u nas, ale w biurach naszych konkurentów, że gry single-player są martwe. Że najważniejszy jest multiplayer. Nie wierzyliśmy w to, o czym mówiłem publicznie. Nasze oddziały w to nie wierzyły - przekonuje.

Zelnick zaznacza, że Take-Two nadal zamierza oferować graczom produkcje różnorodnego rodzaju, w tym proste tytuły mobilne i bardziej złożone pozycje, a także projekty nastawione na rozgrywkę zarówno solo, jak i w grupie.

Cayo Perico Heist to największa aktualizacja do GTA Online. Rockstar Games wprowadziło napad, którego akcja toczy się w nowej lokacji - na tropikalnej wyspie, gdzie ukrywa się baron narkotykowy. Gracze muszą zinfiltrować rezydencję gangstera, by zdobyć dowody i pieniądze.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami