Jak przejąć władzę nad światem? 10 minut gameplayu z Evil Genius 2

Premiera 30 marca.

Evil Genius 2: World Domination - sequel popularnej gry strategicznej z 2004 roku - zadebiutuje już 30 marca na PC. Studio Rebellion opublikowało 10-minutowy fragment rozgrywki i opowiedziało o fundamentach zabawy.

Produkcja korzysta z formuły opracowanej w ramach pierwszej części serii. Gracz wciela się w złoczyńcę-przywódcę, który buduje i rozwija organizację kryminalną, by przejąć władzę nad światem, a być może nawet go zniszczyć.

Podstawą jest rozwijanie kryjówki, przy równoczesnym zarządzaniu zasobami, jak w strategiach ekonomicznych o budowaniu miast. Jest też widok mapy świata, na której decydujemy o przeprowadzaniu najważniejszych akcji czy wysyłaniu podwładnych na misje.

Szef organizacji musi też regularnie mierzyć się z pięcioma „siłami sprawiedliwości”, których agenci próbują pokrzyżować nikczemne plany złoczyńcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami