W tym tygodniu EA zadecyduje o losie Anthem - raport

Dalsze prace lub anulowanie projektu.

  • Electronic Arts w ciągu kilku dni podejmie decyzję w sprawie Anthem Next
  • Plany BioWare zakładały gruntowne przebudowanie i naprawienie strzelanki

Przedstawiciele EA spotkają się przed końcem bieżącego tygodnia, by zdecydować, czy przeznaczyć dodatkowy budżet i dać „zielone światło” projektowi Anthem Next, czy też go anulować - informuje Jason Schreier z serwisu Bloomberg.

Wstępne pracy nad przebudową gry trwają od maja ubiegłego roku. Twórcy zdążyli opracować już między innymi zupełnie nowe systemy talentów i ekwipunku.

„EA nie zdecydowało jeszcze, czy jest w stanie poświęcić tak duży budżet na przywrócenie do życia problematycznej gry” - czytamy w raporcie Bloomberga.

Zespół pracujący nad Anthem liczy około 30 osób, ale zdaniem deweloperów powinien zostać zwiększony conajmniej trzykrotnie, by twórcy byli w stanie zaprojektować nową zawartość i wyraźnie usprawnić grę.

Anthem zadebiutowało na początku 2019 roku. Produkcja borykała się z problemami technicznymi, ale fani sieciowych gier w stylu Destiny narzekali przede wszystkim na zbyt odczuwalną powtarzalność i brak angażujących zajęć po ukończeniu głównej fabuły.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami