[PLOTKA] Final Fantasy 7 Remake na PC i PS5 otrzyma nową zawartość

Zapowiedź w tym tygodniu?

  • Według nieoficjalnych informacji, Final Fantasy 7 Remake zmierza na PC i PS5
  • Nowa wersja zaoferuje podobno dodatkową zawartość
  • Na sobotę zaplanowano wydarzenie poświęcone grze

Final Fantasy 7 Remake zmierza na PC i PS5, a nowe wersje otrzymają dodatkową zawartość fabularną - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Źródłem jest użytkownik forum Resetera o pseudonimie Navtra. Internauta uchodzi za osobę dobrze zaznajomioną z planami związanymi z rozwojem cyklu Square Enix - przed oficjalną zapowiedzią ujawnił istnienie szesnastej odsłony serii.

„Gra ukaże się na PS5 i PC (nie trafi na Xboksy), gdzie zaoferuje coś więcej niż tylko zwiększoną rozdzielczość. Pojawi się nowa fabularna zawartość” - przekonuje. Podkreśla, że rozbudowaną edycję miano zapowiedzieć osiem miesięcy temu wraz z Final Fantasy 16, ale plany zmieniono.

final_fantasy_7_remake_plotki
Gra jest nową wersją kultowego Final Fantasy 7

Internauta zaznacza, że informacje o projekcie mogły się w tym czasie zdezaktualizować, dlatego też - choć dysponuje większą ilością szczegółów - nie chce ujawniać zbyt wiele detali na temat odświeżonego wydania gry.

Doniesienia są oczywiście niepotwierdzone, ale nadmienić należy, że 13 lutego odbędzie się koncert muzyki z Final Fantasy 7 Remake. W wydarzeniu weźmie udział Motomu Toriyama, czyli jeden z reżyserów tytułu - deweloper obiecał, że ujawni „nową zawartość” związaną z pozycją. Niewykluczone, że chodzi właśnie o rozszerzoną edycję.

Przypomnieć też trzeba, że sama gra jest tylko czasowym exclusivem PS4 - okres wyłączności zakończy się 10 kwietnia, a więc rok po premierze podstawowej wersji. Spekuluje się, że właśnie wówczas pojawi się na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami