Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas trafi na PC, PS5 i Xbox Series X/S

Oraz Switch.

  • Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas pojawi się na PC, PS5, Xbox Series X/S i Switch
  • W planach darmowy upgrade dla posiadaczy wersji na starsze konsole
  • Wersja komputerowa ukaże się tylko na Battle.net

Activision poinformowało, że Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas ukaże się 12 marca na PS5, Xbox Series X/S i Switch. W planach jest też wersja PC, która jednak ukaże się w późniejszym okresie 2021 roku.

Wydawca zapewnia, że posiadacze wydań PS4 i Xbox One otrzymają darmowy upgrade do edycji na nowe konsole Sony i Microsoftu, wraz z możliwością przeniesienia zapisanych stanów rozgrywki.

Gra na PS5 i Xbox Series X/S zaoferuje skrócone czasy ładowania oraz opcję zabawy w 4K i 60 klatkach na sekundę. Co ciekawe, wspomnianą rozdzielczość produkcja osiągnie na obu modelach platformy firmy z Redmond - na wersji X w sposób natywny, a na S skalowany.

Tytuł na PlayStation 5 skorzysta z funkcji pada DualSense, w tym adaptacyjnych spustów i wibracji haptycznych. Twórcy obiecują, że dzięki kontrolerowi poczujemy siłę blastera Neo Cortexa oraz przyczepność podczas używania linki z hakiem.

W edycji na konsolę Sony zastosowano również Aktywności, czyli opcję ułatwiającą śledzenie postępów w przygodzie oraz oferującą wskazówki i porady. Do tego obsługa dźwięku 3D.

Poinformowano jednocześnie, że więcej szczegółów o Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na PC zostanie ujawnionych w późniejszym terminie. Na razie wiadomo, że edycja komputerowa ukaże się wyłącznie za pośrednictwem platformy Battle.net.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami