Call of Duty Warzone - jak grać ze znajomymi, konto Activision

Dodawanie znajomych.

W CoD Warzone można z powodzeniem grać w pojedynkę - twórcy przygotowali rozgrywkę w trybie Solo na głównej, domyślnej mapie w Werdańsku. Wiele osób preferuje jednak grać ze znajomymi.

By dodać znajomych do swojej listy przyjaciół w grze, należy kliknąć w ikonę w prawym górnym rogu (1) głównego menu. Przeniesie nas to do kolejnego okna z listą znajomych.

jakdodac1

Tam wystarczy już tylko kliknąć „Dodaj znajomych”. Zobaczymy wtedy rozwijaną listę (2), z której można wybrać, czy chcemy wpisać nazwę konta PlayStation Network, Xbox, Battle.net czy Activision znajomego, którego chcemy dodać.

Nazwy kont z różnych platform łatwo znaleźć. Jak jednak sprawdzić nazwę konta Activision? Musisz wejść na stronę: https://profile.callofduty.com/cod/info i zalogować się na swoje konto Activision. Zobaczysz wtedy swoje dane.

Na samym dole, w linijce z Activision ID (3) zobaczysz nazwę konta Activision. Jeśli twoi znajomi wpiszą ją w oknie dodawania znajomych, zobaczą twój profil w Call of Duty.

actiid

Gdy dodasz już znajomych, pojawią się oni na liście w grze. Wtedy wystarczy klikać na ich nazwy, by zapraszać ich do drużyny - maksymalnie czteroosobowej.

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami