Najlepszy gracz FIFA 21 na PlayStation to prawdziwy zawodnik Liverpoolu

Diogo Jota zdecydowanie wie, jak grać.

Diogo Jota, napastnik Liverpoolu, to nie tylko utalentowany piłkarz, ale też jeden z najlepszych graczy w FIFA 21.

Portugalczyk jest aktualnie numerem jeden w tabeli FIFA Ultimate Team Champions na PlayStation, co oznacza, że jest najlepszym graczem na świecie na platformie Sony. Ostatnio pochwalił się na Instagramie wygraniem wszystkich spotkań z rozegranych trzydziestu. 30-0 w najbardziej wymagającym trybie rywalizacji FUT to rezultat, o którym marzą wszyscy profesjonalni zawodnicy FIFA 21.

Diogo Jota has gone 30-0 again and is also 1st in the world from r/FIFA
FIFA_21_20210206105555
Tabela najlepszych graczy na PlayStation

W maju 2020 roku Jota pokonał Trenta Alexandra-Arnolda w finale FIFA 20 ePremier League Invitational. Mecz można zobaczyć poniżej:

- Od kiedy tata dał mi moje pierwsze PlayStation, kiedy jeszcze byłem dzieckiem, jest to moja pasja. Zawsze gram na konsolach w piłkę nożną - powiedział reprezentant drużyny Portugalii w wywiadzie dla The Athletic w grudniu 2020 roku.

W drużynie FUT Diogo Joty znajduje się on sam - w specjalnej wersji z oceną ogólną 99. EA rozdaje gwiazdom futbolu tego typu karty, by ich cyfrowe sobowtóry mogły dołączyć do drużyny.

W zespole znajduje się też między innymi Ronaldo (Brazylijczyk), Eusébio, Ruud Gullit, Patrick Vieira i Nick Pope.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami