Cyberpunk 2077 - Kontrakt: wypadek przy pracy

Ratowanie Hala, cyberpsychopata Anna.

W trakcie kontraktu Wypadek przy pracy w Cyberpunk 2077 wejdziesz na teren wroga w magazynie Autowerks w Northside by uratować Hala. W trakcie tego zlecenia przyjdzie ci także walczyć z cyberpsychopatką, Anną.

Kontrakt rozpoczniesz w dzielnicy Northside (1), Gdy dotrzesz na miejsce, zadzwoni do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegóły dotyczące zlecenia. Do budynku, w którym przetrzymywany jest zakładnik, Hal, wejdziesz przez główne drzwi (2).

454_cyberpunk_2077_kontrakt_wypadek_przy_pracy

Możesz także obiec budynek od prawej strony, wskoczyć na kubeł (3), a z niego wdrapać się na dach. Potem musisz już tylko przejść przez roletę, by dostać się do środka.

455_cyberpunk_2077_kontrakt_wypadek_przy_pracy

Gdy tam dotrzesz, podejdź i rozpocznij rozmowę z Mox (4). Od niej dowiesz się, że na parterze grasuje cyberpsychopatka. Możesz od razu rozpocząć z nią walkę, lecz możesz także wpierw ją osłabić.

456_cyberpunk_2077_kontrakt_wypadek_przy_pracy

Jeśli interesuje cię ta druga opcja, wyjdź z pomieszczenia i po cichu przekradnij się na drugą stronę hangaru (5). Na miejscu znajdziesz ciało netrunnerki (6). Możesz się do niej podłączyć i wykorzystać hakowanie, by osłabić szalejącą poniżej cyberpsycholkę.

457_cyberpunk_2077_kontrakt_wypadek_przy_pracy

Zejdź teraz na parter i rozpraw się z Anną Nox (7). Jeśli dysponujesz odpowiednio rozwiniętymi zdolnościami hakerskimi, możesz wykorzystać Reset systemu by natychmiast ją zneutralizować.

458_cyberpunk_2077_kontrakt_wypadek_przy_pracy

Po starciu przejdź na druga stronę piętra i zlokalizuj kontener (8). Podejdź do niego od przodu i zapukaj, a po chwili ze środka wyjdzie zakładnik, Hal.

459_cyberpunk_2077_kontrakt_wypadek_przy_pracy

Przeklikaj dostępne opcje dialogowe i powiedz mu, że piętro zostało oczyszczone z wrogów. Opuść teren hangaru, by zlecenie zostało zamknięte.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami