Cyberpunk 2077 - Kontrakt: skóra której potrzebuje

Kradzież furgonetki z magazynu RCS.

Skóra której potrzebuje to jeden z kontraktów w grze Cyberpunk 2077 należący do grupy aktywności kradzież. W jego trakcie zinfiltrujesz placówkę wroga by ukraść furgonetkę. Zlecenie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

Kontrakt ten rozpoczniesz w dzielnicy Northside (1). Na teren bazy wroga możesz dostać się przez jedną z dwóch bram (2), jednak wymagają one 5 poziomu zdolności technicznych.

450_cyberpunk_2077_kontrakt_skora_ktorej_potrzebuje

Jeśli ich nie posiadasz, obejdź ogrodzenie od boku i zlokalizuj niewielkie przejście (3). Dzięki niemu będziesz w stanie niepostrzeżenie zakraść się do placówki nieprzyjaciela. Uważaj jednak na patrolujących okolicę wrogów (4).

451_cyberpunk_2077_kontrakt_skora_ktorej_potrzebuje

Gdy już pozbędziesz się obstawy na zewnątrz, przejdź przez drzwi (5) by wejść do środka. Furgonetka jest co prawda na parterze, ale wpierw musisz udać się na górne piętro i do biura (6). Wykorzystaj tamtejszy komputer, by odblokować furgonetkę.

452_cyberpunk_2077_kontrakt_skora_ktorej_potrzebuje

Wyjdź z biura i popatrz przez barierkę na dół. Przy bramach garażowych zobaczysz furgonetkę (7). Dostań się do niej i zasiądź za kierownicą.

453_cyberpunk_2077_kontrakt_skora_ktorej_potrzebuje

Teraz musisz po prostu udać się do wskazanego na mini-mapie miejsca, zaparkować samochód w jednym z garaży i z niego wysiąść. Gdy to uczynisz, kontrakt zostanie zamknięty, a ty otrzymasz gotówkę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami