Call of Duty Warzone - dlaczego mam 1 poziom, reset levelu

Zmiany sezonowe.

Jeśli powracasz do grania w Call of Duty Warzone po dłuższej przerwie, na pewno zobaczysz w głównym menu, że masz pierwszy poziom profilu widoczny w prawym rogu ekranu. Wielu graczy zadaje sobie wtedy pytanie - dlaczego obniżono im poziom?

Odpowiedź jest prosta - twórcy zresetowali level wszystkich graczy po premierze Call of Duty Black Ops: Cold War. W grudniu 2020 roku wszyscy zostali zrównani do pierwszego poziomu.

warzonelevel
Reset poziomu to tylko kwestia liczby widocznej przy twoim profilu

Co ważne - restart poziomu nic nie zmienia w praktyce. Zachowujesz wszystkie odblokowane skórki, Operatorów i elementy wizualne, a także cały postęp w Modern Warfare lub Cold War.

Pod koniec 2021 roku - lub wcześniej - na pewno nastąpią jeszcze kolejne resety poziomów. Z pewnością po premierze nowej odsłony cyklu Call of Duty. Doświadczenie jest bowiem współdzielone pomiędzy różnymi trybami wszystkich nowych części cyklu.

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami