Bug z niewidzialnością ponownie w Call of Duty Warzone

Aktualizacja: wycofano problematyczny tryb gry.

  • Do Warzone powróciła niewidzialność
  • Bug występuje tylko w trybie Armored Royale, ale pozwala łatwo wygrać mecz

Aktualizacja: Zgodnie z przewidywaniami, do czasu uporania się z problemem studio Raven Software usunęło z gry tryb Armored Royale.

Oryginalna wiadomość: Twórcy Call of Duty Warzone nie mogą uporać się z błędem powodującym niewidzialność. Usterka powróciła, a gracze używają jej, żeby wygrywać mecze.

Po raz pierwszy bug pojawił się w grudniu 2020 roku, ale z raportów graczy wynika, że ostatnia aktualizacja Warzone wprowadziła nową wersję. Tym razem niewidzialność można aktywować w trybie Armored Royale, udostępnionym 5 lutego.

W meczu Armored Royale oddziały graczy otrzymują do dyspozycji ciężarówkę z opancerzeniem i wbudowaną wieżyczką strzelniczą. Poprzednim razem niewidzialność wywoływało korzystanie z miniguna w helikopterze bojowym, więc tym razem fani Warzone podejrzewają, że winowajcą jest właśnie wieżyczka.

Poniższy materiał przedstawia mecz, w którym aż dziewięć osób zniknęło z oczu pozostałych zawodników:

O problemie donoszą też użytkownicy Reddita. Gracz na kolejnym wideo nie wiedział nawet, skąd padają strzały:

Really Activision?! How is the invisibility glitch BACK in the game along with so many other exploits?? from r/CODWarzone

Gdy Raven Software pierwszy raz zmagało się z niewidzialnością, tymczasowo wycofało problematyczne helikoptery z Warzone, jednak tym razem nie można pozbyć się ciężarówek z trybu, który polega właśnie na jeździe tymi pojazdami. Być może twórcy zdecydują się na usunięcie Armored Royale z gry.

Deweloperzy mają aktualnie pełne ręce roboty - na serwerach roi się od cheaterów, a niedawno powrócił też exploit umożliwiający nieskończone leczenie.

Mimo wszystko zapraszamy do naszego poradnika do Call of Duty Warzone - znajdziecie tam wskazówki, które pomogą zostać ostatnim zawodnikiem w meczu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami