11 GB poprawionego dźwięku w Cyberpunk 2077 - mod dostępny do pobrania

Koniec muzyki zagłuszającej dialogi.

Audio Overhaul to mod do Cyberpunk 2077, który poprawia głośność ok. 800 ścieżek audio w grze. Narzędzie sprawia, że dźwięki mają wyrównany poziom i nie wychodzą na pierwszy plan w nieodpowiednich momentach.

Autor twierdzi, że dźwięk w Cyberpunk 2077 nie jest zbyt dobrze zmiksowany, w wyniku czego niektóre piosenki w radiu są głośniejsze od innych, muzyka podczas walki potrafi być zbyt hałaśliwa, a utwory w klubach i barach zagłuszają rozmowy z postaciami niezależnymi. Przykładów jest więcej, ale wszystkie zostają rzekomo naprawione po instalacji ważącego 11 GB moda.

cyberpunk_2077_lepszy_dzwiek_3
Można co prawda bawić się suwakami audio w menu, ale po co?

Twórca ograniczył zmiany do maksymalnie 4 decybeli, aby zachować „oryginalną tożsamość” gry. Warto nadmienić, że Audio Overhaul nie rozwiązuje problemów ze znikającym audio.

Mod można pobrać z serwisu NexusMods. Przypomnijmy, że instalowanie modyfikacji jest już bezpieczne, bo CD Projekt Red uporał się z usterką w zabezpieczeniach gry.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami