Hitman 3 - Karpaty: wszystkie zakończenia

Opis wszystkich - trzech - zakończeń gry, w jednego sekretnego.

Na tej stronie opisaliśmy wszystkie zakończenia misji Untouchable, szóstego zadania w Hitman 3. Wybranie zakończenia dotyczyć będzie nie tylko ostatniej misji, ale także całej historii opowiedzianej w trylogii World of Assassination (Hitman z 2016 roku, Hitman 2 z 2018 roku i Hitman 3 z 2021 roku).

Decyzję o zakończeniu misji podejmiesz w momencie, kiedy dotrzesz na koniec pociągu, do gabinetu Arthura Edwardsa, którego musisz zlikwidować.

Opis przejścia misji Untouchable zamieściliśmy na stronie: Hitman 3 - Karpaty: laboratorium, pociąg, cel Arthur Edwards. Wyjaśniliśmy tam, jak przedostać się z jednego końca pociągu na drugi, gdzie znajduje się główny cel zadania, czyli Arthur Edwards.

223

Wyboru jednego z trzech zakończeń dokonasz, gdy wejdziesz do gabinetu Edwardsa. Następnie, po obejrzeniu filmu przerywnikowego, staniesz przy biurku, na którym stoi teczka z serum.

Zakończenie #1: zabicie Arthura Edwardsa

Zignoruj serum, które leży w teczce, i zabij Edwardsa - możesz skręcić mu kark lub użyć broni palnej, którą zdobyłeś wcześniej. Jeśli nie masz przy sobie broni, w ostatnim pomieszczeniu, garderobie, odnajdziesz pistolet.

226

Kiedy Edwards umrze, zatrzymaj pociąg (przełącznik odnajdziesz w garderobie). Wówczas uruchomi się film kończący grę.

227

Zakończenie #2: wstrzyknięcie serum Arthurowi Edwardsowi

Zabierz z teczki serum i podejdź do Edwardsa. Wciśnij odpowiedni przycisk, który pojawi się na ekranie, a Agent 47 wstrzyknie Arthurowi serum.

225

Automatycznie uruchomi się film kończący grę.

Zakończenie #3 (sekretne): wstrzyknięcie serum Agentowi 47

To zakończenie jest określane jako sekretne, gdyż należy spełnić odpowiedni warunek, by je odblokować.

224

Wyciągnij z teczki serum i poczekaj chwilę (nic więcej nie rób). Po kilkudziesięciu sekundach oczekiwania Edwards zacznie rozmowę - wówczas na ekranie pojawi się napis: „Reject yourself”. Wciśnij odpowiedni przycisk, by zaaplikować sobie serum. Po chwili uruchomi się film kończący grę.

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Karpaty: laboratorium, pociąg, cel Arthur Edwards

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami