Hitman 3 na PC jeszcze w lutym otrzyma opcję importu lokacji z drugiej części

Ze Steama na Epic Games Store.

  • Wkrótce Hitman 3 na PC pozwoli zaimportować plansze z poprzednich części
  • IO Interactive twierdzi, że odpowiedni system jest już niemal gotowy

Hitman 3 w wersji Epic Games Store nie pozwala przenieść lokacji ze starszych części kupionych na Steamie, co wzbudza wiele kontrowersji. IO Interactive sugerowało, że pracuje nad stosowną opcją, a teraz przekonuje, że rozwiązanie jest niemal gotowe.

Problemem jest fakt, że najnowsza odsłona przygód Agenta 47 na PC przez rok dostępna będzie tylko w sklepie twórców Fortnite. Szczególnie duży kłopot dotyczy więc plansz z drugiej gry ze współczesnej trylogii, ponieważ na razie nie jest dostępna na wspomnianej platformie.

„Mamy już działające rozwiązanie, które jest obecnie testowane i weryfikowane pod wszystkimi kątami, by było jak najbardziej sprawne” - pisze IO Interactive na forum serii Hitman, odnosząc się do opcji importu lokacji ze starszych części na Steamie do trzeciej na Epic Games Store.

hitman_3_trylogia
Hitman 3 to zwieńczenie współczesnej trylogii o Agencie 47

„Jeśli chodzi o termin udostępnienia funkcji, na pewno pojawi się wcześniej niż później. Nawet zakładając najdłuższe analizowane przez nas okresy, system powinien zostać wdrożony przed końcem lutego” - dodali twórcy we wpisie o znanych i zidentyfikowanych problemach z grą.

Nadal nie jest jasne, w jaki dokładnie sposób rozwiązanie będzie działało. Posiadacze poprzednich części cyklu o łysym zabójcy na Steamie będą jednak mogli przenieść plansze do Hitmana 3 w Epic Games Store.

Jeżeli gracie w najnowszą odsłonę serii i natknęliście się na problemy, możecie zajrzeć do naszego poradnika.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami