GTA Online cieszy się rekordowym zainteresowaniem, więc Rockstar rozdaje prezenty

Red Dead Online także z dużą popularnością.

  • Zainteresowanie GTA Online i Red Dead Online jet najwyższe w historii
  • Aby podziękować fanom, Rockstar przygotował dla graczy prezenty

Rockstar Games poinformowało, że w ubiegłym roku zainteresowanie trybami sieciowymi GTA Online i Red Dead Redemption 2 było rekordowe.

Nie przedstawiono dokładnych danych, ale zapewniono, że liczba graczy w każdej z wymienionych produkcji była największa od debiutu tytułów. To nie wszystko: w minionych dwunastu miesiącach filmy związane z obiema pozycjami zanotowały najwyższą oglądalność.

red_dead_online_rekordowy_okres
Red Dead Online najlepszy okres miał w grudniu

W podziękowaniu za zainteresowanie grami, twórcy przygotowali prezenty dla fanów. Osoby, które do 12 lutego zalogują się w GTA Online, otrzymają czapkę i koszulkę z logotypem Rockstar Games dla swojej postaci.

Gracze którzy zaś do 15 lutego zalogują się w Red Dead Online, dostaną 5 tysięcy punktów doświadczenia klubu, konia, bonusowe miejsce w stajni, dwie karty umiejętności, szybką amunicję do każdej broni, płaszcz, kapelusz, koszulę, otrzeźwiacz dla wierzchowca, kupon na darmową szybką podróż oraz pakiet remediów i innych przedmiotów jednorazowych.

Nadmienić należy, że moduł wieloosobowy Red Dead Redemption 2 od pewnego czasu dostępny jest w formie samodzielnej produkcji. Grę można kupić za 22 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami