Epic Games Store w ciągu dwóch lat otrzyma więcej gier na wyłączność niż do tej pory

Przekonują przedstawiciele sklepu.

  • Epic Games Store przez następne dwa lata otrzyma więcej exclusivów niż dotychczas
  • Na razie ujawniono tyko część gier

Przedstawiciele Epic Games Store ujawnili, że w najbliższych dwóch latach w sklepie pojawi się więcej gier na wyłączność niż do tej pory.

Taką informację przekazano w oświadczeniu przesłanym redakcji serwisu PC Gamer. Nie ujawniono jednak żadnych dodatkowych szczegółów, w tym dokładnej liczby tytułów, które we wspomnianym okresie pojawią się tylko na platformie.

Epic Games Store uruchomiono w grudniu 2018 roku. Od dnia debiutu w sklepie ukazała się ponad setka gier na stałą lub czasową wyłączność, co oznacza, że w trakcie kolejnych dwóch lat do oferty trafi co najmniej tyle samo lub więcej exclusivów.

chivalry_2_egs
Jedną z gier na wyłączność Epic Games Store będzie Chivalry 2

Serwis PC Gamer wyliczył, że na razie ujawniono 21 produkcji, które mają ukazać się tylko na platformie. Dziennikarze uwzględnili niezapowiedziane jeszcze tytuły od Remedy Entertainment i PlayDead oraz nadchodzące pozycje Ubisoftu.

Tajemnicą pozostaje więc kilkadziesiąt exclusivów, które Epic Games Store najpewniej zaprezentuje w najbliższych miesiącach. Co ciekawe, sklep potwierdził, że przed końcem roku udostępni deweloperom narzędzia, umożliwiające samodzielne wydawanie gier w usłudze.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami