Remake Prince of Persia: Piaski Czasu ponownie opóźniony

Nowej daty premiery nie ujawniono.

  • Po raz kolejny przesunięto premierę remake'u Prince of Persia: Piaski Czasu
  • Nowego terminu debiutu nie ujawniono

Twórcy remake'u Prince of Persia: Piaski Czasu poinformowali o kolejnym opóźnieniu gry. Tym razem jednak deweloperzy nie ujawnili nowej daty premiery.

W komunikacie, który opublikowano w mediach społecznościowych, wyjaśniono, że główną przyczyną przesunięcia debiutu produkcji jest chęć dopracowania projektu, ale szczegółów nie przedstawiono.

„Podjęliśmy decyzję o opóźnieniu premiery remake'u Prince of Persia: Piaski Czasu na późniejszy termin. Ten dodatkowy czas pozwoli naszym zespołom dostarczyć grę, która będzie świeża, a zarazem wierna oryginałowi” - napisano w oświadczeniu.

Deweloperzy przyznają, że informacja o przesunięciu tytułu może być zaskoczeniem dla fanów. Podkreślają jednak, że zamierzają w najbliższych miesiącach przekazywać szczegóły o postępach w pracach nad produkcją.

Odświeżona wersja Prince of Persia: Piaski Czasu miała początkowo ukazać się w styczniu, ale pod koniec ubiegłego roku premierę przełożono na 18 marca. Gra zaoferuje odnowioną grafikę i mechanizmy rozgrywki dostosowane do współczesnych standardów.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami