Red Dead Online - gdzie jest Madam Nazar

Jak znaleźć kolekcjonerkę.

Madam Nazar w Red Dead Online to tajemnicza sprzedawczyni różnych ciekawych obiektów i skarbów. Kobietę musisz znaleźć, jeżeli chcesz rozpocząć karierę Kolekcjonera. Mając już tę profesję, u Nazar sprzedasz też znalezione przedmioty kolekcjonerskie.

Madam Nazar przemieszcza się cyklicznie po mapie, co jakiś czas zmieniając miejsce rozstawienia swojego straganu. Aby szybko znaleźć jej aktualną lokalizację, skorzystaj z poniższego linku:

Gdy znajdziesz się już w okolicach wskazanego miejsca, wytęż słuch - z wozu kobiety dobiega specyficzna, dość głośna muzyka.

Madam Nazar zawsze będzie znajdować się w jednym z zaznaczonych na poniższej mapie miejsc:

madam_nazar_1

Pamiętaj, że Madam Nazar musisz odwiedzić tylko, kiedy chcesz kupić torbę Kolekcjonera (a więc przyjąć tę profesję), a także kupić od niej przedmioty służące wyszukiwaniu skarbów, jak łopatę czy wykrywacz metalu. Sprzedaż przedmiotów kolekcjonerskich nie musi bowiem odbywać się osobiście - wystarczy udać się na dowolną pocztę, by przesyłka dotarła do Nazar.

Następnie: Red Dead Online - Honor: jak zwiększyć i zresetować, efekty

Spis treści: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Red Dead Online - śmierć konia i ubezpieczenie, jak odzyskać, marna chabeta

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami