Diablo 4 i Overwatch 2 nie ukażą się w 2021 roku

Nowe informacje od Activision.

  • Sequele gier Blizzarda nie ukażą się w tym roku
  • Nie podano nawet orientacyjnych dat premier Overwatch 2 czy Diablo 4

Diablo 4 oraz Overwatch 2 nie ukażą się w 2021 roku - poinformowali przedstawiciele Activision Blizzard podczas konferencji dla inwestorów.

Potwierdzono natomiast, że jesienią ukaże się kolejna odsłona Call of Duty. Zapowiedziany zostanie też nowy remaster. Być może chodzi o odświeżoną wersję Diablo 2, lecz to tylko przypuszczenia analityka Daniela Ahmada.

Activision spodziewa się znacznego wzrostu przychodów w 2022 roku, co sugeruje, że właśnie wtedy zadebiutuje jedna z gier od Blizzard Entertainment. Ahmad podejrzewa, że chodzi o Overwatch 2.

Wydawca przypomniał także, że World of Warcraft: Shadowlands cieszy się niezwykle dużą popularnością. Dodatek okazał się większym sukcesem niż jakiekolwiek inne rozszerzenie z ostatnich dziesięciu lat.

Overwatch 2 zostało zapowiedziane w 2019 roku jako produkt hybrydowy - z jednej strony oddzielny w zakresie trybu PvE, czyli walk z komputerowymi wrogami w misjach kooperacyjnych, ale jednocześnie współdzielący multiplayer z pierwszą częścią.

Nowych wiadomości na temat Overwatch 2 i Diablo 4 można spodziewać się na pokazach BlizzConline, które rozpoczną się 19 lutego.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Powiązane gry

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami