Metro: Last Light Redux ponownie za darmo - tym razem w Epic Games Store

Wraz z jeszcze jedną grą.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne gry - Metro: Last Light Redux oraz For the King.

Obie wymienione produkcje można odebrać, wchodząc na kartę katalogową danego tytułu i klikając przycisk „Pobierz”. Standardowo oferta ograniczona jest czasowo - zakończy się 11 lutego o godzinie 17:00 czasu polskiego.

  • Metro: Last Light Redux w Epic Games Store - przejdź
  • For the King w Epic Games Store - przejdź

Metro: Last Light Redux jest odświeżoną wersją gry z 2013 roku. Pozycja bazuje na książkach Dmitrija Głuchowskiego - akcję osadzono w zniszczonym wojną nuklearną świecie, którego mieszkańcy ukrywają się w tunelach metra. To nie pierwszy raz, gdy strzelankę można zdobyć za darmo, ponieważ niedawno podobną promocję zorganizował GOG.

For the King to zaś produkcja łącząca elementy strategii, jRPG i tak zwanych tytułów roguelike. Gracze dowodzą drużyną bohaterów, starających się uratować królestwo Fahrul, które po śmierci władcy pogrążyło się w chaosie.

Poinformowano jednocześnie, że od 11 lutego zainteresowani użytkownicy Epic Games Store uzyskają darmowy dostęp do Halcyon 6: Starbase Commander - strategii rozgrywającej się w kosmicznym uniwersum.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami