Mass Effect: Legendary Edition - wstępne porównanie remastera z oryginałem

Zestawienie scen.

  • BioWare opublikowało porównanie remastera Mass Effect z oryginałem
  • Jest też dłuższe wideo, które zestawia sceny z trailera

Pojawiły się materiały, które porównują Mass Effect: Legendary Edition, czyli remastera trylogii komandora Sheparda, z pierwotnymi edycjami gier.

BioWare opublikowało na Twitterze wideo, w którym przedstawiono fragment pierwszej odsłony cyklu, ale w dwóch wersjach - odświeżonej i oryginalnej. Nagranie prezentuje misję na Virmirze. Uwagę zwracają zastosowanie interfejsu z trzeciej części i zmieniony wygląd planszy.

Dłuższy materiał przygotował dostępny w serwisie YouTube kanał rampage TV. Autorzy nagrania zestawili sceny, które ukazano w niedawnym zwiastunie, z analogicznymi ujęciami z pierwowzorów.

Z filmu wynika, że twórcy remasterów poprawili między innymi oświetlenie, a także modele poszczególnych postaci. Obraz jest również wyraźniejszy.

Mass Effect: Legendary Edition zadebiutuje 14 maja na PC i konsolach. Na mocniejszych urządzeniach gra pozwoli na zabawę w 4K i 60 FPS, a w pakiecie pojawią się niemal wszystkie wydane do poszczególnych odsłon serii DLC.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami