Hitman 3 - Mendoza: The Tour - cel Tamara Vidal

Uczestniczymy w wycieczce po winnicy i eliminujemy Tamarę Vidal w misji The Farewell (Mendoza, Argentyna).

W Mendozie do zlikwidowania masz dwa cele. Jednym z nich jest Tamara Vidal. Na tej stronie opisujemy podmisję o nazwie The Tour, która umożliwi ci uczestniczenie w zwiedzaniu winnicy, po to byś mógł zbliżyć się do Vidal i wyeliminować ją bez świadków.

201
202

Udaj się na przyjęcie, pokazując przed wejściem na imprezę zaproszenie mężczyźnie w kamizelce (1). Jeśli go nie masz przy sobie, odnajdziesz zaproszenie na parkingu, obok drzewa - leży na murku (2).

203

Pierwszym twoim zadaniem jest zdobycie ubioru Corvo Blacka (3). Mężczyznę odnajdziesz na przyjęciu, spaceruje samotnie po ogrodach. Musisz odnaleźć miejsce, gdzie będzie jak mniej świadków.

Dlatego najpierw pozbądź się kelnera (4) i schowaj jego ciało. Następnie, gdy Corvo będzie w pobliżu, powal go i przebierz się w jego strój.

204

Kiedy będziesz w przebraniu Corvo, udaj się do atrium i porozmawiaj z mężczyzną za barem (5).

205

Następnie przejdź do Diany Burnwood i Tamary Vidal (6), które czekają za tobą przed polem winorośli. Porozmawiaj z nimi.

206

Potem wejdź na pole winogronowe, podejdź do rozmawiających mężczyzn (7) i podsłuchaj ich rozmowę. Kiedy skończą rozmawiać, podejdź do jednego z robotników (wybierz jakiegoś, który stoi samotnie przy winorośli), obezwładnij go, schowaj ciało i przebierz się za niego.

207

Kolejnym krokiem jest zdobycie noża, który odnajdziesz na stole pod zadaszeniem (8).

208

Trzymając nóż w ręku, zbierz trzy grona odmiany Malbec (9), które znajdziesz za zadaszonym budynkiem (8). Użyj instynktu, by szybciej odnaleźć na drzewach owoce do ścięcia.

209

Gdy zdobędziesz trzy grona, odnajdź na plantacji winemakera (10), którego wcześniej podsłuchiwałeś, i przekaż mu winogrona. Następnie odnajdź swoje ubranie Corvo Black, które zostawiłeś w krzakach, przebierz się i wróć do Diany Burnwood i Tamary Vidal (6).

210

Rozpocznie się spacer po winnicy. Winemaker będzie opowiadał o procesie przygotowywania wina. Idź za kobietami i mężczyzną i cierpliwie słuchaj przewodnika. Kiedy dotrzecie do pomieszczenia z beczkami, zwiedzanie zakończy się. Wypij kieliszek wina (11), który stoi na stoliku. W tym momencie dobiegnie końca story mission.

Idź Dianą Burnwood i Tamarą Vidal. Kobiety wejdą po schodach i będą się kierować korytarzami do wyjścia, by wrócić z powrotem na przyjęcie. Będziesz miał kilka okazji do zlikwidowania Vidal.

211

Uważaj jednak na ochroniarza (12), który pójdzie za wami. Zajmij się najpierw nim. Obezwładnij go, gdy będzie wchodził po schodach, a Tamarę (13) zabij przed samym wyjściem na zewnątrz. W tym miejscu odnajdziesz skrzynię, w której schowasz ciało.

212

Następnie: Hitman 3 - Mendoza: Eyes on Target - cel Tamara Vidal

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Mendoza: Over the Top - cel Archibald Yates

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami