Hitman 3 - Mendoza: Over the Top - cel Archibald Yates

Powodujemy awarię w wytwórni wina, by stworzyć okazję do zlikwidowana Yatesa w misji The Farewell (Mendoza, Argentyna).

Archibald Yates to jeden z dwóch celów, które musisz wyeliminować, w misji rozgrywającej się w Mendozie, w Argentynie. Na tej stronie przedstawiamy scenariusz, w którym przedostaniesz się do winiarni i wywołasz awarię, która to zmusi Yatesa do pojawienia się w wytwórni wina. Będzie to doskonała okazja do wyeliminowania Archibalda.

183
184

Wejdź na przyjęcie, pokazując przed wejściem zaproszenie mężczyźnie w kamizelce (1). Jeśli go nie posiadasz, zaproszenie odnajdziesz na parkingu, obok drzewa - leży na murku (2).

185

Udaj się do atrium (3), budynku, który znajduje się za parkietem, gdzie tańczą ludzie.

186

Kiedy będziesz w środku, kieruj się w stronę schodów (4) prowadzących do wytwórni wina.

187

Podsłuchaj rozmowę dwóch mężczyzn (5), ale tak, żeby cię nie zauważyli. Następnie podążaj za postacią, która odeszła. Znajdujesz się w miejscu zastrzeżonym, więc nie zwracaj na siebie uwagi.

188
189

Przeskocz przez barierkę (6) i schowaj się za beczkami, by bezpiecznie podsłuchać rozmowę dwóch robotników (7).

Po chwili zakończą rozmowę. Musisz zdobyć przebranie robotnika, by nie rzucać się w oczy. Przejdź do hali (8), w której jest mniej strażników niż w pomieszczeniu z silosami.

190

Po prawej stronie pracuje robotnik (9), którego zajdź od tyłu, by go obezwładnić. Uważaj na pracownika, który przechadza się po platformie po lewej stronie. Ciało robotnika (9) schowaj w skrzyni i użyj jego stroju.

191

Następnie wejdź po schodach (10) do pomieszczenia, gdzie przebywają dwie osoby. Strażnik (11) cię rozpozna, jeśli mu się pokażesz. Dlatego przejdź na drugi koniec pomieszczenia i ukryj się, gdy gaucho (11) odwróci się placami.

Kiedy oprze się o skrzynki, rzuć w niego jakimś przedmiotem, by go powalić. Pracownik obok nie powinien tego dostrzec. Ukryj ciało strażnika za skrzyniami lub przenieś je do skrzyni, w której ukryłeś ciało robotnika (9).

192

Ze stołu (12) zabierz śrubokręt i wróć do hali produkcyjnej.

Możesz również spróbować wykraść śrubokręt, gdy strażnik (11) nie będzie patrzył w tamtą stronę. Obserwuj go uważnie i podkradnij się do stołu (12), kiedy ruszy w stronę skrzynek.

193

Obok skrzyni, w której ukryłeś ciała, znajduje się stół warsztatowy (13), na którym odnajdziesz klucz - drugie niezbędne narzędzie do wywołania awarii w winiarni.

194

Teraz wróć do pomieszczenia z silosami. Twoim zadaniem będzie rozkręcić w odpowiednim miejscu przewód (14), który potem wykorzystasz do wywołania spięcia. Aby to wykonać, musisz pozbyć się robotnika (15), który myje podłogę.

Nie jest to proste zadanie, gdyż w tej sali przebywa wiele innych postaci. Dlatego weź ze sobą przedmiot, którym możesz rzucić i obezwładnić wroga. Rzuć czymś w robotnika (15), gdy nikt nie będzie patrzył i ukryj się na chwilę, np. za beczkami (po to, żeby nikt nie powiązał upadku robotnika (15) z tobą).

Kiedy robotnik (15) będzie leżał na ziemi, podejdź do do przewodu (14) i rozkręć go. Nawet jeśli ktoś zauważy, że pracownik (15) leży na ziemi, to zdążysz podejść do przewodu (14), by go sabotować.

195

Następnie podejdź do pompy (16) i uszkodź ją. Oddal się, gdy uda ci się wykonać obie czynności. Wino wyleje się z silosów, a Archibald Yates po chwili pojawi się w winiarni.

196

Przygotuj się do jego przybycia. Zabierz bezpiecznik (17) ze stołu i umieść go w rozdzielni elektrycznej (18).

197

Teraz poczekaj przy skrzynce prądowej na odpowiedni moment. Kiedy Yates (19) będzie stał na rozlanym winie, wówczas wciśnij przycisk, który znajduje się obok rozdzielni (18).

198

Musisz liczyć się z tym, że jeśli w winie brodzić będą też inne osoby - to również i je pozbawisz życia. Jeżeli zależy ci na tym, by tylko Archibald zginął, obserwuj poruszające się postacie i użyj przełącznika w odpowiednim momencie, czyli wówczas gdy tylko Yates będzie stąpał po kałuży wina.

Następnie: Hitman 3 - Mendoza: The Tour - cel Tamara Vidal

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Mendoza: Diana Burnwood, wejście na przyjęcie, cele

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami