Hitman 3 - Mendoza: Eyes on Target - cel Tamara Vidal

Zabijamy Vidal rękoma najemników w zadaniu The Farewell (Mendoza, Argentyna).

Eyes on Target to bardzo ciekawy scenariusz w Hitmanie 3, w którym doprowadzisz do śmierci Tamary Vidal. Co najciekawsze, zginie ona od strzału z karabinu snajperskiego, ale nie z twojej ręki.

W pierwszej kolejności musisz przedostać się do zamkniętej części lokacji. Aby się tam wejść, potrzebujesz odpowiedniego stroju, który na początku misji dosyć trudno zdobyć. W tym celu możesz wykorzystać ubranie prawnika, który kręci się przed wejściem na przyjęcie.

Informacje o tym, gdzie można spotkać prawnika i jak zdobyć jego strój, znajdziesz na stronie: Hitman 3 - Mendoza: Diana Burnwood, wejście na przyjęcie, cele.

213

Kiedy przebierzesz się za prawnika, przejdź przez kontrolę (1). Nie zapomnij wcześniej wyrzucić do kosza nielegalnych przedmiotów, takich jak np. broń. Dopóki będziesz posiadał w ekwipunku illegal items, dopóty nie będziesz mógł przejść obok strażników. Kosz, do którego możesz wrzucić przedmioty, odnajdziesz na parkingu.

Kiedy zostaniesz przeszukany, wejdź do budynku (2), przejdź przez korytarz i wyjdź na zewnątrz.

214

Wejdź po metalowych schodach, omijając strażników z białą kropką. Gdy wejdziesz na górę, podsłuchaj rozmowę dwóch najemników (3), którzy stoją przy snajperce. Dowiesz się, że - jeśli odpowiednio przygotujesz się do tej operacji - możesz dać im sygnał do zastrzelenia podejrzanej osoby - w tym wypadku: Tamary Vidal.

215

Następnie musisz zdobyć przebranie gaucho, lokalnego strażnika winiarni. Nie ma znaczenia, z której osoby ściągniesz ubranie, ważne jest, aby to był gaucho, który ubrany jest w błękitną koszulę i beżowe spodnie. Jeden z gaucho (4) przechadza się po platformie, po której dotarłeś do najemników (3). Obezwładnij go, przebierz się i schowaj ciało za skrzyniami.

216

Kolejnym krokiem będzie zdobycie słuchawki, dzięki której uzyskasz łączność z najemnikami. Udaj się w kierunku znacznika misji, na pole. Zakradnij się za plecy przeciwników i zabierz słuchawkę (5) ze skrzyni.

217

Następnie wyciągnij aparat i skieruj obiektyw na arbuzy (6). Kiedy zeskanujesz testowy obiekt, wydaj komendę do strzału. W ten sposób zaliczysz próbę przed prawdziwym zadaniem.

218

Następnie udaj się na przyjęcie, omijając strażników z białymi kropkami. Odnajdź Tamarę Vidal (7). Użyj Instynktu, by ją wyśledzić. Najprawdopodobniej odszukasz ją w Tasting Room. Z bezpiecznej odległości zeskanuj ją aparatem, by najemnicy mogli ją namierzyć.

219

Teraz porozmawiaj z Dianą Burnwood (8), którą również spotkasz w Tasting Room. Opiera się o bar, więc podejdź do niej od tyłu, by nikt cię nie rozpoznał. Po krótkiej rozmowie z Dianą, poczekaj chwilę, gdy ona, Tamara Vidal i jej ochroniarze wyjdą na zewnątrz.

220

Tamara (9) oprze się o barierkę - wówczas wystarczy dać sygnał do strzału najemnikom, by zlikwidowali cel. Jednak, aby to zrobić, musisz zbliżyć się do niej na wystarczającą odległość. Gdy zobaczysz, że nad głową Tamary pojawi się wyraźna, biała ikona przycisku i napis: „Give kill order” (10), wówczas naciśnij odpowiedni przycisk, a snajperzy załatwią sprawę.

221

Aby zbliżyć się do Tamary (9), obejdź ochroniarzy z lewej strony. Jeśli cię zauważą, to zaczną strzelać, więc staraj się nie rzucać im w oczy.

Następnie: Hitman 3 - Karpaty: najważniejsze informacje, cel

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Mendoza: The Tour - cel Tamara Vidal

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami