Destruction AllStars - wyskakiwanie z pojazdu i katapultowanie

Czym się różni.

Jazda samochodami to główny element rozgrywki w Destruction AllStars z PlayStation 5. Czasem trzeba jednak opuścić pojazd. Kiedy nasz wóz zostanie zniszczony, postać sama z niego wyskoczy. Możemy to też jednak zrobić sami.

Jeśli podczas jazdy wciśniesz trójkąt, pojazd pojedzie kawałek do przodu (1) i zatrzyma się, jednocześnie się obracając. Postać wyskoczy z niego na niedużą wysokość.

wyskakiwanie

Jeśli jednak wciśniesz dwa razy X, to wtedy nastąpi katapultowanie z pojazdu. Postać wyskoczy wysoko, a pojazd odjedzie z większą prędkością do przodu, nie zatrzymując się (2).

Kiedy warto użyć zwykłego skoku (trójkąta)? Najlepiej wtedy, gdy chcesz szybko opuścić pojazd, który zaraz zostanie zniszczony, lub gdy chcesz tylko na chwilę wysiąść, by zebrać odłamki.

Z kolei katapultowanie się (dwa razy X) jest najlepsze wtedy, gdy chcesz wystrzelić auto do tornada w trybie Carnado, lub gdy chcesz dostać się na położoną wyżej platformę nad areną.

Następnie: Destruction AllStars - jak biegać po ścianach

Spis treści: Destruction AllStars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Destruction AllStars - rodzaje pojazdów i różnice

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami