Total War: Warhammer 3 zapowiedziane - premiera przed końcem roku

Czas Chaosu.

  • Total War: Warhammer 3 zadebiutuje w 2021 roku
  • Kislev, Kataj i cztery frakcje Chaosu w nowej kampanii

Przedstawiciele Creative Assembly i firmy SEGA ujawnili dziś oficjalnie Total War: Warhammer 3. Zwieńczenie trylogii gier strategicznych ukaże się przed końcem bieżącego roku na PC.

W kampanii fabularnej gracze otrzymają dostęp do nowych ras i nacji. Kislev to kraj inspirowany luźno XVII-wieczną Rosją i Unią Polsko-Litewską. Pojawią się też cztery frakcje demonów Chaosu do wyboru - wyznających różnych bogów: Khorne'a, Nurgle'a, Slaanesha i Tzeentcha.

Ostatnia nowa frakcja jest najbardziej wyjątkowa. To Kataj, czyli nacja inspirowana Chinami. Jest tylko wspominana w podręcznikach do Warhammera - armie tej frakcji nie doczekały się nawet figurek. Jednostki katajskie zadebiutują więc oficjalnie właśnie w nowym Total War.

„Rozpoczynając nową, wielką kampanię, otrzymasz zadanie ocalenia albo wykorzystania mocy umierającego boga. Każda rasa zapewnia unikalną podróż przez koszmarne Królestwa Chaosu, która prowadzi do decydującego o losach świata finału” - czytamy w informacji prasowej.

total_war_warhammer_3_zapowiedz_art
Nie ujawniono jeszcze screenshotów - tylko jedną grafikę

Nie ujawniono jeszcze szczegółów na temat rozgrywki, ale można oczekiwać, że - jak zapowiadano w przeszłości - mapę z nowej części będzie można połączyć z obszarami z poprzednich odsłon.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami