The Medium - ćmy: jak przejść przez rój owadów

Wykorzystanie tarczy duchowej.

Ćmy pojawiają się w The Medium bardzo często jako różnego rodzaju symbole - a nawet ikonka zapisu gry. Stosunkowo wcześnie natrafisz na olbrzymie chmary tych owadów, które bardzo szybko pozbawią bohaterkę życia. Jak się przed nimi bronić?

Do tego celu wykorzystać musisz tarczę duchową. Aktywujesz ją przytrzymując środkowy przycisk myszy (RB w przypadku wersji na konsolę Xbox), dzięki czemu wokół postaci pojawi się bańka ochronna (1).

306_the_medium_cmy_jak_przejsc_przez_roj_owadow

Bohaterka będzie bezpieczna tak długo, jak tarcza duchowa będzie aktywna. Żeby nie było jednak zbyt prosto, utrzymywanie jej kosztuje energię - a gdy ta się wyczerpie, bańka ochronna zniknie. Jednakże, energię bez problemu odnowisz, korzystając ze specjalnych ołtarzy. Są one zawsze umieszczone w pobliżu roju owadów, nie powinieneś mieć więc problemów z przedzieraniem się przez takie miejsca.

Następnie: The Medium - PS5: czy gra wyjdzie na konsole Sony

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - jak zapisać grę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami