Nowa postać w Apex Legends jest idealna dla żółtodziobów

Zapewniają twórcy.

  • Wprowadzoną do Apex Legends postać Fuse zaprojektowano z myślą o początkujących graczach
  • Bohater posiada efektywne moce, które dość łatwo opanować

Wczoraj w Apex Legends rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek, którego najważniejszą nowością jest kolejna postać - Fuse. Twórcy strzelanki przekonują, że bohater jest idealny dla tak zwanych żółtodziobów.

- Chcieliśmy przygotować herosa przeznaczonego bardziej dla nowych i początkujących graczy, takiego, którego łatwo opanować i niemalże od razu jest bardzo efektywny - tłumaczy producent Steve Ferreira w wywiadzie dla serwisu Polygon.

apex_legends_fuse
Fuse jest łatwy w opanowaniu

- W przeciwieństwie do postaci, wymagających poważnego podejścia do rozgrywki i godzin treningu, Fuse oferuje więcej możliwości w walce na średni i długi dystans - dodaje. Wspomniane założenia widoczne są w umiejętnościach podopiecznego.

Przykładem jest Motherlode - zdolność typu Ultimate, która zrzuca bomby na wskazany obszar. Działaniem przypomina moc Gibraltara, ale ładunki nie atakują bezpośrednio rywali, a tworzą pierścień ognia, który więzi przeciwników, dzięki czemu stają się łatwiejszym celem.

Kolejną upraszczającą zmagania umiejętnością jest taktyczne Knuckle Cluster, które ogłusza oponentów. Talent sprawdza się w połączeniu ze wspomnianym Motherlode - gracz może najpierw unieruchomić wroga, a później uwięzić go na niewielkiej przestrzeni.

Do tego pasywna zdolność, umożliwiająca noszenie przy sobie większą liczbę granatów i rzucanie ładunkami na dłuższy dystans (Fuse dysponuje specjalnym celownikiem, ukazującym tor lotu pocisku). Doświadczeni gracze mogą zaś - jak twierdzą twórcy - wydobyć z mocy postaci jeszcze więcej, współpracując z użytkownikami używającymi innych bohaterów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami