Battlefield 6 zostanie ujawniony wiosną

Premiera pod koniec roku.

  • Nowy Battlefield zostanie ujawniony przed końcem czerwca
  • Gra zaoferuje bitwy z udziałem największej liczby graczy w historii cyklu

Podczas konferencji dla inwestorów, Andrew Wilson - prezes Electronic Arts - poinformował, że zapowiedź Battlefielda 6 odbędzie się wiosną. Premiera, o czym mówiono już w przeszłości, planowana jest na jesień.

Szef EA przypomniał też, że nowa część serii zaoferuje największą do tej pory skalę bitew, w których weźmie udział więcej żołnierzy niż w poprzednich odsłonach.

Battlefield 6 ma wykorzystać pełny potencjał PS5 i Xbox Series. Wprowadzi również „nowe wydanie systemu destrukcji”. Co ważne, Wilson zaznaczył, że „zespół skupia się na pracy i wyprzedził już założenia planu produkcji”, co sugeruje, że premiera nie zostanie opóźniona.

Według nieoficjalnych doniesień, strzelanka studia DICE ma przedstawić współczesny konflikt zbrojny, na wzór Battlefielda 3 i 4.

Niedawno informowaliśmy, że nowy Battlefield ma trafić na konsole poprzedniej generacji, choć będzie to podobno osobna wersja gry, przygotowywana przez oddzielny zespół deweloperów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami